НОВОГОДИШЊИ БАЗАР РУКОТВОРИНА

Осми новогодишњи базар рукотворина деце са сметњама у развоју одржан је 20.12.2022. у холу Покрајинске владе. Ученици из девет школа, међу којима је и наша, продавали су новогодишње производе који су настали у школским радионицама. Наша школа је излагала радове ученика цвећарског и текстилног смера који су својим бојама и новогодишњим сјајем привукли присутне.

Базар је организован у сарадњи са Школом за основно и средње образовање ,,Милан Петровић“ у Новом Саду, с циљем да се представи и награди рад ученика и њихових наставника.  Уз веселу музику инклузивног хора ,,Исон“, пријатно нас је изненадио Деда Мраз који је, са својим малим помоћницима, поделио деци новогодишње пакетиће.

После успешно завршене изложбе прошетали смо сунчаним и украшеним градом, Новим Садом. Обишли смо ужи центар града, поново се срели са Деда Мразом и сликали се, а затим видели чувени Дунавски парк и задовољни кренули кући пуни предивних утисака.