ДА СЕ ЧУЈЕМО СРЦЕМ

У среду, 22. фебруара 2023, дефектолози додатне подршке из наше школе су у ОШ „Вук Караџић” у Старчеву одржале радионицу у оквиру пројекта „Да се чујемо срцем”. Радионицу су одржале: Нина Радуловић, Марија Дубраја, Невена Зиндовић, Јелена Биров и Ивана Живанов.

Радионица је одржана са одељењем 6. разреда који похађа ученик оштећеног слуха који је укључен у додатну подршку, у присуству разредног старешине, педагога и психолога школе. „Да се чујемо срцем 2” је одржана са циљем да се ученицима у овом одељењу пруже знања о оштећењу слуха како би могли боље да разумеју свог школског друга и како би схватили све тешкоће са којима се он свакодневно суочава, али и начине на које они могу да му помогну да те тешкоће преброди.

Радионица је била изузетно емотивна и едукативна, са активним учешћем ученика. Захваљујемо се на сарадњи ОШ „Вук Караџић” и жеља нам је да овај пројекат релизујемо и у другим школама.