ПРОМОВИСАНА СТРУЧНА ПУБЛИКАЦИЈА НАШЕ ШКОЛЕ У ПАНЧЕВАЧКОЈ БИБЛИОТЕЦИ

Стручна публикација ШОСО „Мара Мандић” промовисана је у панчевачкој библиотеци. На њој су присуствовали запослени ове образовне установе, као и њихове колеге из других школа.

Један од главних циљева стручне публикације ШОСО „Мара Мандић”,  промовисане у билблиотеци у Панчеву, била су истраживања и радови запослених у овој школи, рекао је Горан Владић, директор школе. Владић је препознао важност у одржавању оваквих догађаја јер, како каже, битни су за видљивост резултата истраживања, а све у циљу унапређења и разумевања рада са децом.

Наташа Бодирога Радовановић, дефектолог школе, истакла је да су овакве публикације врло важне за родитеље све деце. Стручне публикације попут ове су важне за сарадњу и помоћ деци при учењу, као и у њиховом усмерењу. Заједнички циљ свих запослених, али и њихових колега је правилна едукација школараца и њихов развој, закључили су наши саговорници.

Извор: https://rtvpancevo.rs/2023/06/16/promovisana-strucna-publikacija-soso-mara-mandic-u-pancevackoj-biblioteci/