АКЦИЈА „ЗЛАТНИ СЕПТЕМБАР“- ПОДРШКА НУРДОР-У

Истовремено, у двадесет градова широм Србије, 23.09.2023, организована је продајна изложба дечјих радова поводом акције „Златни септембар.“ Циљ акције је био прикупљање средстава за отварање нове Родитељске куће у Београду и стварање бољих услова за лечење деце оболеле од малигних болести.

Поред слања великог броја ликовних радова, ученици наше школе су ову велику и значајну добротворну манифестацију подржали и учествовањем у пригодном програму који су припремали са својим наставницима.

Удруженим снагама са ученицима ОШ „Јован Јовановић Змај“, Музичке школе „Јован Бандур“, као и других хуманих уметника и истакнутих појединаца нашег града, показали су на делу шта су: солидарност, подршка, емпатија, сарадња, толеранција и друге најважније људске вредности.

Родитељи наших ученика, директор школе и велики број запослених у школи су срдачно подржали акцију.

Нису потребне речи да бисмо описали емоције које смо тог дана осећали. То се види на фотографијама у наставку. Дивне моменте и снагу заједништва је забележила колегиница, Невена Илић.

Захваљујемо се СЗР „Бистро“ јер су припремили ужину и слаткише за наше ученике тог дана.