УСКРШЊИ БАЗАР

У среду, 28.04.2021. године, у градском парку, организована је традиционална ускршња продајна изложба.

Радови ученика текстилног и цвећарског смера привукили су пажњу посетилаца. Много љубави, маште и креативности уложено је у израду разноврсних и многобројних радова.

Тезга је била украшена шивеним и везеним радовима. Ускршња јаја, корпице, зеке, шаргарепе, коке, кухињске крпе, кецеље само су део изложених радова вредних руку текстилаца.

Наши цвећари су изложили цветне аранжмане од сувог цвећа, слике, подметаче и производе из школског пластеника.

Тренутна епидемиолошка ситуација не дозвољава ученицима да присуствују, али се надамо да ћемо на следећој изложби бити сви заједно.

Овим путем се захваљујемо драгим колегиницама које су подржале рад текстилаца и цвећара.