ЗОРАН РАДАНОВ ПРВАК ДРЖАВЕ

У животу наше школе, мај је месец у којем имамо највише активности. Између осталог, тада се одржавају и републичка такмичења за средњошколце.
Прилику да представља нашу школу у подручју рада Машинство и обрада метала добио је Зоран Раданов, ученик одељења IIлц.

У раним јутарњим сатима, тог 10. маја, путујући за Бор размишљао је о многим стварима. Као добар спортиста немали број пута је наступао за школу великог срца; прегршт његових медаља данас краси наше витрине.
Међутим, такмичење које га чека кроз неколико сати је потпуно другачије од свих досадашњих. Први пут нема тима, све је на њему, сам ће представљати нашу школу. С обзиром да за месец дана завршава школовање, ово је последње надметање на којем учествује као ученик. Даће све од себе, па шта буде нека буде…

У аналима Министарства просвете златним словима ће бити записано да је на 21. републичком такмичењу првак постао Зоран Раданов, тихи и скромни момак из Панчева.