ЗЛАТНА МЕДАЉА СА „OPEN DANCE“ ФЕСТИВАЛА

Сваке године се трудимо да са ученицима учествујемо на разним такмичењима и да суграђанима покажемо колико талента и воље поседују наши ђаци. Ове године је трећи пут организован „Open Dance International Festival“, на којем смо учествовали, а плесну тачку са ђацима су спремале наставнице Наташа Бодирога Радовановић и Драгана Вујовић.

Осам ученица припремало се се за ово такмичење и показало се у најбољем светлу, труд и рад се исплатио и у својој категорији освојиле су златну медаљу.

Да све буде савршено, помогле су нам Срђана из „C&А“ и Вања Радуловић, која је са робном кућом „Bonatti“, нашим девојчицама поклонила хеланке. Захваљујемо се и госпођи Владислави Пипи Војводић, која нас сваке године позива на ово такмичење. Честитамо свим ученицама и желимо им срећу и успех на даљим такмичењима.

Фотографије са овог догађаја урадио је Фотографски студио „Николић“.