НОВОГОДИШЊА ЧАРОЛИЈА У ДОЛОВУ

Иако је децембар и немамо снега, ми смо ипак били вредни и одлучили да украсимо и окитимо новогодишњим мотивима нашу учионицу у Долову.

Правили смо разне украсе, пахуље и јелке од хамера, креп и колаж папира. Део тога однели смо нашим другарима у Панчеву, а део оставили за другаре у Долову.

Сликали смо се са Деда Мразом и јелком. Посетили смо хуманитарни Новогодишњи базар, који се одржавао у ОШ „Аксентије Максимовић“, купили смо магнете, али такође и добили од наставнице Наташе сокиће и колачиће. Овим путем јој се захваљујемо, као и осталим наставницима, који су нас позвали на журку.

Добили смо пакетиће од наше школе, веома смо срећни и захвални на томе.

Ученици издвојеног одељења у Долову, заједно са учитељицом Иваном Цаковић, желе свима срећне новогодишње и божићне празнике, будите срећни, здрави и весели у наредној години!