ЦВЕЋАРИ И ДОНАЦИЈЕ

Мудре мисли и изреке o доброти могу нам променити живот.  Ово су неке од изрека  умних и славних личности о доброти:

Доброта се налази у срцима људи.

Ко је добар, није сиромашан.

Ко је добар човек може бити трајно срећан.

Школско двориште и простор наше школе пуно је цвећа и зеленила које негују ученици цвећарског смера. Приликом размножавања цвећа, неге и уређења зелених површина наши ученици упознају различите цветне врсте.

Цвећари наше школе упознали су добре људе који су препознали наше потребе и донирали цвеће, саксије и земљишни супстрат које  користе ученици  на практичној настави.

Фирма ,,Расадник Топаловић,, из Београда поклонила је нашој школи 54 собно саксијске цветне врсте, и земљишни супстрат. Ентеријер наше школе је добио нови изглед и сјај.

Расадник ,,Шкрбић,, из Панчева  оплеменио је школско двориште са 20 хризантема и разним перенама , као и двогодишње цвеће Viola tricolor.

Расадник ,,Флора,, из Борче донирао је вишегодишње цвеће које смо удомили  у Сензорном врту.

Фирма ,,Bisplast,, из Панчева поклонила је саксије у које смо посадили ново цвеће.

Хвала добрим људима на сарадњи и помоћи која нас је све обрадовала, а нама остаје да негујемо цвеће и уживамо у дивном окружењу.