ОБРАЗОВНА РЕПОРТАЖА О НАШОЈ ШКОЛИ НА РТС-У

Екипа РТС-а нас је посетила ове године и направила образовну репортажу о нашој школи.

Директор школе, Горан Владић, је истакао да је наша школа прошле године добила статус ресурсног центра, што је велики успех. Такође, и да школа има и предшколско, Дневни боравак „Невен“, основну школу, као и три смера у средњој школи, која школују децу за тражена занимања.

Учитељице, наставници и ђаци су се похвалили како на креативан начин осмишљавају наставу, али и ваннаставне активности. Цвећари су показали како изгледа практична настава у дворишту школе и шта су све научили. Текстилци су показали своје рукотворине, такође израђене на практичној настави. Лимари су поделили чиме би волели да се баве, када заврше школу.

Такође је представљена и сензорна соба и њен значај за нашу децу.

Потрудили смо се и да појаснимо улогу наше школе у инклузивном образовању деце, која се огледа у пружању додатне подршке редовним школама.

Такође смо представили и рад Дневног боравка „Невен“.

Захваљујемо се екипи РТС-а на овој исцрпној и занимљивој репортажи о нашој школи!