НЕОЧЕКИВАНИ ПОКЛОН

Живот нас свакодневно изненади, некад лепим, некад не тако лепим догађајима, животним причама које нам додирну срце и оставе нас без даха.

Ових дана у нашем граду обрадовала нас је лепа вест, гест хуманости и великог срца, доказ да још увек има великих људи, великих по делима и осећањима које носе и деле другима.

Запослени у Оптичарској радњи „Уна”, у Улици Жарка Зрењанина 25А, у Панчеву, поклонили су диоптријске наочаре (стакла и оквир), Нини Николић, нашој ученици.

Овим путем се од срца захваљујемо, у име наше школе, Оптичарској радњи „Уна” и запосленима, др Влади Милетићу, специјалисти офталмологу – контактологу и Маји Јаковљевић, оптометристи – контактологу, на несебичном поклону.

Ово даривање је знак да међу нама још постоје људи који виде даље од других, који су великодушни и желе да помогну и да буду на линији одбране хуманости и достојанства.