РАДИОНИЦА ПОВОДОМ ОСМОГ МАРТА

8. март, Дан свих жена света, обележили смо радионицом у којој су учествовали сви ученици виших разреда. Наставница, Јелена Симић, објаснила је зашто славимо овај дан, а затим су наставнице, Десанка Миленковић и Александра Недељковић, дале идеје и инструкције за рад.

Врло креативно, вредно и пожртвовано, уз несебичну помоћ наставница, Алисе Васић и Тијане Крстевски, свако од ученика направио је честитку и цвет за своју најдражу женску особу. Уз снажну поруку: „Драге мајке, сестре, баке, ћерке, тетке, ујне, наставнице и другарице… Данас желимо посебно да се захвалимо на свему сто нам пружате. И желимо да вам сваки дан буде испуњен срећом, смехом, љубављу, поштовањем и равноправношћу. И солидарношћу, као што је било данас. Срећан вам овај веома важан дан!“

И срећан рођендан нашем другу Младену, који нас је почастио сланим грицкалицама и слаткишима.