ГОСТОВАЊЕ НА ОПШТИНСКОМ ТАКМИЧЕЊУ

У суботу, 9.3.2024, ученици наше школе били су гости на општинском такмичењу у шаху, у ОШ „Васа Живковић”. Одиграли су по неколико пријатељских мечева против ОШ „Јован Јовановић Змај”. Циљ је био да се наши ученици упознају са правилима и организацијом шаховских такмичења, правилима понашања такмичара, улогом судије…

Оно што су донели са собом, као гости, било је понашање које је за сваку похвалу, били су стрпљиви, тихи и пристојни. Дивна деца.

Захваљујемо се нашем тренеру шаха, Предрагу Томину, који нам је омогућио гостовање и лепо искуство на општинском такмичењу.

Настављамо вредно да тренирамо, у чему ће нам бити од велике помоћи и недавна набавка „демо магнетне табле” и нови шаховски сетови које је обезбедила наша школа.