ДОНАЦИЈА ЗА ЦВЕЋАРЕ

Расадник ,,Шкрбић“ већ дужи низ година донира нашој школи разноврсно цвеће и супстрат за садњу. Са доласком пролећа стигле су нам вишегодишње цветне врсте попут кандилице, каранфила, грчког рузмарина, смиља. Акцију садње, после цвећара, подржали су и ученици нижих разреда. Наше двориште је после зимског мировања добило опет пролећни сјај, и са нестрпљењем чекамо лепо време да нам све биљке процветају.

Како бисмо надоместили недостатак и поправили квалитет постојеће земље у пластенику и на тај начин побољшали рад и производњу, како цветних, тако и повртарских култура, у сусрет су нам изашли људи великог срца.

Захваљујући грађевинском предузећу „Градитељ НС“, обезбеђена је земља, а за њен превоз до школе своје услуге понудила је фирма „Bornex Gradnja DOO“ Панчево.

Хвала свима који мисле на нас!