ОСМОМАРТОВСКИ БАЗАР

8.3.2024, у Панчеву, испред Културног центра, организован је традиционални Осмомартовски базар. Поред великог броја удружења, која су на тезгама изложила своје ручне радове, нашла се и наша школа. Ученици текстилног и цвећарског смера потрудили су се да својим рукотворинама изненаде и обрадују све даме панчевачког корзоа, на њихов дан.

Наша тезга није могла остати непримећена. Поред осмеха, граје и ведрине коју смо унели у тмуран почетак осмомартовског дана, није нам требало пуно да привучемо радознале купце. Наши ученици показали су се као успешни презентери својих радова и јако вешти консултанти када су у питању мушки купци, у одабиру поклона.

Свака изложба је изазов, у сваку је уткано време, труд, креативност. Свака је осмишљена унапред, али ова је рађена са посебном топлином, знајући који нам је задатак… Измамити осмех мами, баки, хранитељици, комшиници, наставници… Надамо се да смо у томе и успели, за тај дан… И настављамо и за сваки наредни!